Yhteystiedot

Helpdeskin puhelinnumero

Fastroin helpdesk palvelee kaikkia asiakkaitaan tuotteidemme käyttöön liittyvissä asioissa arkisin klo 8-16.00 maksullisessa numerossa: 010-3278000*.  Helpdeskin yhteystiedot ja tukipyyntölomake löytyvät helpdesk-sivulta.

Myynti

sales@fastroi.com

Fastroi Yhteystiedot
Risto Jalovaara Fastroi
toimitusjohtaja

Risto Jalovaara

+358 50 60 357 risto.jalovaara@fastroi.com
daniel mikkola
myyntipäällikkö

Daniel Mikkola

+358 44 559 9467 daniel.mikkola@fastroi.com
mika ahonen fastroi
myyntipäällikkö

Mika Ahonen

+358 44 056 5453 mika.ahonen@fastroi.com
henrika seren-johansson Fastroi
Customer Success Manager

Henrika Serén-Johansson

+358 40 561 6567 henrika.seren-johansson@fastroi.com
Marjo Kari Fastroi
Customer Success Manager

Marjo Kari

+358 40 415 8850 marjo.kari@fastroi.com
Virve Airaksinen Fastroi
asiakaspalvelupäällikkö

Virve Airaksinen

+358 50 305 2153 virve.airaksinen@fastroi.com
jussi ahtiainen fastroi
operatiivinen johtaja

Jussi Ahtiainen

+358 40 724 3890 jussi.ahtiainen@fastroi.com
Mervi Hyvärinen-Saarelainen Fastroi
tuotejohtaja, Hilkka ja RTC

Mervi Hyvärinen-Saarelainen

+358 40 581 5736 mervi.hyvarinen@fastroi.com
Minna Kause Fastroi
tuotepäällikkö, Nappula

Minna Kause

+358 50 515 1481 minna.kause@fastroi.com
johanna tanninen fastroi
markkinointi- ja viestintäjohtaja

Johanna Tanninen

+358 440 386 117 johanna.tanninen@fastroi.com
Katariina Kamppuri Fastroi
Marketing Specialist

Katariina Kamppuri

+358 50 476 5818 katariina.kamppuri@fastroi.com
IT Service Manager

Mika Honkakorpi

+358 40 744 4691 mika.honkakorpi@fastroi.com
Fastroi yhteystiedot
taloushallinnon asiantuntija

Arja Pesonen

+358 50 4759925 laskutus@fastroi.com


Vierailuosoitteet

Fastroi Joensuu

Joensuu:
Joensuun Tiedepuisto
Länsikatu 15
4A-rakennus, 5. krs
80110 Joensuu

Pdf-kartta Joensuun toimistolle

Fastroi Vantaa

Vantaa:
Fastroi Oy
Aviabulevardi I
Karhumäentie 3
01530 Vantaa

Fastroi Tampere

Tampere:
Fastroi Oy
Finlaysoninkuja 9
33210 Tampere

Fastroi Skelmersdale UK

UK office:
Fastroi Ltd.
West Lancashire Investment Centre, Whitemoss Business Park
Skelmersdale WN8 9TG

Laskutusosoitteet

Verkkolaskut:
Fastroi Oy
OVT 003718515600
Verkkolaskuoperaattori OpusCapita Group Oy – Itella
Operaattorin välittäjäntunnus E204503

Skannattavat paperilaskut:
Fastroi Oy (OpusCapita skannauspalvelu)
PL 90839
00063 LASKUNET

Tarkemmat ohjeet laskutukseen liittyen. Avaa ohje

Saattaisit olla kiinnostunut myös näistä

Fastikset

Fastroin toiminnan ytimen ja arvomaailman takaa löytyy tiivis ja aktiivinen työyhteisö. Tutustu porukkaamme paremmin – tätä kaikkea on olla “fastis”.
Lue lisää!

Rekrytointi

Kiinnostaisiko tulla kehittämään huolenpitoa helpottavaa teknologiaa?
Avoimet työpaikat
Fastroi yhteystiedot

Yhteydenotto

Kiinnostuitko tuotteistamme? Jätä yhteystietosi, niin olemme sinuun pian yhteydessä.
Ota yhteyttä!