Kontaktuppgifter

Tekniskt support telefonnummer

Fastrois tekniska support hjälper kunderna vardagar kl. 8–16 på det avgiftsbelagda numret: +358 10 327 8000*. På helpdesk-sidan hittar du kontaktinformation.

Försäljning:

sales.fi@myneva.eu

Fastroi Kontaktuppgifter
Verkställande direktör

Risto Jalovaara

+358 50 60 357 risto.jalovaara@myneva.eu
Operativ direktör

Veikko Laukkanen

+358 50 524 8275 veikko.laukkanen@myneva.eu
Försäljningsdirektör

Mika Sipilä

+358 40 066 7767 mika.sipila@myneva.eu
Marjo Kari
Customer Success Manager

Marjo Kari

+358 40 415 8850 marjo.kari@myneva.eu
Fastroi Kontakt
Senior Financial Specialist

Arja Pesonen

+358 50 4759925 invoicing.fi@myneva.eu
Head of Product and Innovation

Mervi Hyvärinen-Saarelainen

+358 40 581 5736 mervi.hyvarinen@myneva.eu
Produktchef, Nappula

Heidi Harjula

+358 50 512 6161 heidi.harjula@myneva.eu
Virve Airaksinen
Kundservicechef

Virve Airaksinen

+358 50 305 2153 virve.airaksinen@myneva.eu
Marknads- och kommunikationsdirektör

Johanna Tanninen

+358 440 386 117 johanna.tanninen@myneva.eu
Heli Puhakka Fastroi
Marknadskoordinator

Heli Puhakka

+358 50 476 5818 heli.puhakka@myneva.eu

Besöksadresse

Fastroi Joensuu

Joensuu:
Joensuun Tiedepuisto
Länsikatu 15
4A-rakennus, 5. krs
80110 Joensuu

Pdf-karta till vårt kontor

Fastroi Tampere Tammerfors

Tampere:
Fastroi Oy
Finlaysoninkuja 9
33210 Tampere

Fastroi Skelmersdale UK

UK office:
Fastroi Ltd.
West Lancashire Investment Centre, Whitemoss Business Park
Skelmersdale WN8 9TG

Faktureringsadresser

Nätfakturor:
Fastroi Oy
OVT 003718515600
E-fakturaoperatör Apix Messaging Oy
Operatörens förmedlarkod 003723327487

Pappersfakturor som ska skannas in:
Fastroi Oy (Apix tjänst för skanning)
PL 16112
00021 LASKUTUS

Mer detaljerade instruktioner om fakturering. Öppen istruktioner