Kontaktuppgifter

Tekniskt support telefonnummer

Fastrois tekniska support hjälper kunderna vardagar kl. 8–16 på det avgiftsbelagda numret: +358 10 327 8000*. På helpdesk-sidan hittar du kontaktinformation.

Försäljning:

sales@fastroi.com

Fastroi Kontaktuppgifter
risto jalovaara fastroi
Delägare, verkställande direktör

Risto Jalovaara

+358 50 60 357 risto.jalovaara@fastroi.com
Mika Sipilä Fastroi
Försäljningsdirektör

Mika Sipilä

+358 40 066 7767 mika.sipila@fastroi.com
henrika seren-johansson Fastroi
Customer Success Manager

Henrika Serén-Johansson

+358 40 561 6567 henrika.seren-johansson@fastroi.com
Marjo Kari
Customer Success Manager

Marjo Kari

+358 40 415 8850 marjo.kari@fastroi.com
jussi ahtiainen fastroi
Operativ direktör

Jussi Ahtiainen

+358 40 724 3890 jussi.ahtiainen@fastroi.com
Mervi Hyvärinen-Saarelainen Fastroi
Produktdirektör, Real-Time Care

Mervi Hyvärinen-Saarelainen

+358 40 581 5736 mervi.hyvarinen@fastroi.com
Minna Kause
Produktchef, Nappula

Minna Kause

+358 50 515 1481 minna.kause@fastroi.com
Johanna Tanninen Fastroi
Marknads- och kommunikationsdirektör

Johanna Tanninen

+358 440 386 117 johanna.tanninen@fastroi.com
Heli Puhakka Fastroi
Marknadskoordinator

Heli Puhakka

+358 50 367 5980 heli.puhakka@fastroi.com
Katariina Kamppuri
Marknadsförings specialist

Katariina Kamppuri

katariina.kamppuri@fastroi.com
Fastroi Kontakt
Finans Specialist

Arja Pesonen

+358 50 4759925 arja.pesonen@fastroi.com

Besöksadresse

Fastroi Joensuu

Joensuu:
Joensuun Tiedepuisto
Länsikatu 15
4A-rakennus, 5. krs
80110 Joensuu

Pdf-karta till vårt kontor

Fastroi Vantaa Vanda

Vantaa:
Fastroi Oy
Aviabulevardi I
Karhumäentie 3
01530 Vantaa

Fastroi Tampere Tammerfors

Tampere:
Fastroi Oy
Finlaysoninkuja 9
33210 Tampere

Fastroi Skelmersdale UK

UK office:
Fastroi Ltd.
West Lancashire Investment Centre, Whitemoss Business Park
Skelmersdale WN8 9TG

Faktureringsadresser

Nätfakturor:
Fastroi Oy
OVT 003718515600
E-fakturaoperatör OpusCapita Group Oy – Itella
Operatörens förmedlarkod E204503

Pappersfakturor som ska skannas in:
Fastroi Oy (OpusCapita tjänst för skanning)
PL 90839
00063 LASKUNET

Mer detaljerade instruktioner om fakturering. Öppen istruktioner